O mnie

Zakup zdjęć

Jeśli zaciekawiło Cię któreś z moich zdjęć i chciałbyś je w jakiś sposób wykorzystać, zapoznaj się z poniższymi informacjami.
Jeśli jesteś wydawcą i chciałbyś któreś ze zdjęć opublikować, a masz konto w serwisie MicroStockowym, to możesz sprawdzić, czy akurat to zdjęcie nie jest może przypadkiem w ten sposób opublikowane. Możesz sprawdzić tutaj:

Jeśli jednak nie masz konta w którymś z wymienionych powyżej serwisów lub też wybrane zdjęcie nie jest tam umieszczone, to skorzystaj proszę z formularza kontaktowego lub napisz mi maila (wszystkie dane na stronie kontakt) podając w treści opis zdjęcia lub link do niego (to którym jesteś zainteresowany).
Co więcej, jeśli akurat na stronie nie znalazłeś dokładnie takiego zdjęcia którego szukasz to proszę skontaktuj się ze mną. W swoim portfolio nie publikuję wszystkich zdjęć które posiadam.

Jeśli chciałbyś powiesić któreś z moich zdjęć na ścianie mogę przygotować dla Ciebie wydruk dowolnego obrazu na wysokiej jakości papierze i wysłać w antyramie.

Współpraca

Jeśli zaciekawiły Cię moje prace ale akurat nie ma w nich takich zdjęć jakich szukasz, to możesz zlecić mi wykonanie takiego ujęcia dla Ciebie. Mogą to być zarówno pojedyncze zdjęcia z konkretnych miejsc lub też całe reportaże ze zorganizowanych przez Ciebie wypraw.

Sesje

Jeśli chciałbyś zlecić mi wykonanie sesji zdjęciowej skontaktuj się ze mną. Wykonuję zarówno sesje osobowe jak i produktowe.
Zapraszam również na moją stronę na portalu MaxModels.